LEOPARD MAKEUP

Tue, 16 July, 2019 20.48


ANNONS

PURPLE LIPS

Sat, 13 July, 2019 10.59


SUMMER MAKEUP

Sat, 22 June, 2019 8.38


Wed, 12 June, 2019 18.21

Boka in makeup nu!

Till dig eller ge bort i present

Jag finns i Stockholm och kan komma till kund

INSTAGRAM  KICCANMAKEUPARTIST 

YOUTUBE KRISTINA SUNDBERG 

https://www.youtube.com/watch?v=HyTs3R-pA70&t=26s


LILA !

Fri, 12 April, 2019 17.22






PINK ROSE MAKEUP

Thu, 28 March, 2019 19.36


BLUE EYELINER

Wed, 20 March, 2019 12.18


ÄR DU MAKEUPARTIST OCH VILL TJÄNA EXTRA PENGAR?

Sat, 23 February, 2019 23.56

ÄR DU MAKEUPARTIST OCH SÖKER ETT MER FLEXIBELT JOBB via bland annat sociala medIER.

KONTAKTA GÄRNA MIG FÖR MER INFO

INSTAGRAM KICCANMAKEUPARTIST


ZENDAYA INSPIRED MAKEUP

Tue, 19 February, 2019 18.32


ELECTRIC BLUE

Sun, 13 January, 2019 23.08



ANNONS
www.makeuspretty.com