ABH /JACKIE AINA PALETTE 90S MAKEUP

Sun, 15 September, 2019 16.27


ANNONS

FENTY LIPSTICK

Sat, 7 September, 2019 18.02


MORPHE GREEN EYESHADOW

Sun, 25 August, 2019 16.15


REDLIPS

Fri, 26 July, 2019 12.08


BOKA MAKEUP

Mon, 15 July, 2019 10.58

Boka in makeup nu!

Till dig eller ge bort i present

Jag finns i Stockholm och kan komma till kund

INSTAGRAM KICCANMAKEUPARTIST

YOUTUBE KRISTINA SUNDBERG

https://www.youtube.com/watch?v=HyTs3R-pA70&t=26s


NATASHA DENONA LILA PALETTE

Sat, 10 November, 2018 20.23


BROWN LIPS

Sun, 23 September, 2018 17.40


JUVIA´S PLACE PALETTE MAKEUP LOOK

Sun, 12 August, 2018 11.26


DIOR ON STAGE EYELINER AND ABH LIQUID LIPSTICK

Sat, 26 May, 2018 23.19


EMERALD GREEN EYESHADOW

Sat, 5 May, 2018 10.33

E



ANNONS

Välkommen till min blogg!Här finns mest inspiration av olika makeup looks:)
Följ mig gärna även på instagram
@kiccanmakeupartist



Logga in